Apie bendrovę

UAB „Gontas” – tai privataus kapitalo įmonė, įkurta 1992 metais kelių steigėjų iniciatyva.

Pagrindinė veiklos kryptis – specializuotų statybos montavimo darbų vykdymas bei sumontuotų sistemų priežiūra ir eksploatavimas.

Bendrovės darbuotojai – tai bendraminčių kolektyvas. Mūsų vadovai – tai turintys kelių dešimtmečių darbo patirtį, ieškantys naujovių ir jų pritaikymo būdų, aukštos kvalifikacijos specialistai. Mūsų darbininkai – tai jauni, ambicingi, siekiantis tobulėti žmonės. Montuotojai ir suvirintojai, statybinių mašinų operatoriai ir aptarnaujantis personalas – tai kvalifikuoti, nuolat atestuojami darbuotojai. Įmonė skiria daug dėmesio kvalifikacijos kėlimui ir įvairiems mokymams. Tai svarbi investicija į ateitį, pasirengimas dalyvauti sudėtingoje stiprių konkurentų rinkos aplinkoje.

UAB „Gontas” turi mechanines dirbtuves, sandėliavimo patalpas, nuosavą statybos ir montavimo technikos parką. Visa tai įgalina tenkinti visus kliento pageidavimus nuo išsamių konsultacijų, projekto paruošimo iki galutinio projekto įgyvendinimo, užtikrinant aukštą kokybę ir atitikimą galiojantiems normatyvams.

 

 

 • Valstybinės energetikos inspekcijos Atestatas Nr. SND-0123

  Atestatas-SND_0123

  Suteikiantis teisę verstis suskystintų naftos dujų įrenginių eksploatavimu.

 • Valstybinės energetikos inspekcijos Atestatas Nr. GD-0087

  Atestatas-GD_0087

  Suteikiantis teisę verstis gamtinių dujų įrenginių eksploatavimu.

 • Valstybinės energetikos inspekcijos Atestatas Nr. E-0531

  Atestatas-E_0531

  Suteikiantis teisę verstis elektros įrenginių eksploatavimu.

 • LR Aplinkos Ministerijos Atestatas Nr. 1418

  Atestatas naujas

  Suteikiantis teisę atlikti ypatingų statinių inžinierinių sistemų ir tinklų statybos montavimo darbus: gamtinių ir suskystintų dujų tinklai, šilumos gamybos ir tiekimo sistemos, vandens tiekimo, nuotekų ir elektros tiekimo tinklai.

 • Juridinių asmenų registras. Registravimo pažymėjimas

  pazymejimas (1)

  Uždaroji akcinė bendrovė „Gontas”. Registravimo pažymėjimas.